Kategorie
Uprawa

Zobacz polską uprawę konopi, która zyskała sławę na całym świecie! [WIDEO]

Jakiś czas temu w Lublinie firma Hemplab postanowiła zasiać konopie w dość nietypowym miejscu. Teraz ich uprawa jest sławna na całym świecie!

Uprawa konopi między blokami dewelopera

W tym roku przedsiębiorstwo Hemplab postanowiło zasiać w pełni legalne konopie włókniste. Nie byłoby w tym nic dziwnego – przecież firmy konopne muszą mieć gdzieś swoje uprawy. Jednak właściciele Hemplabu zdecydowali się uprawiać konopie w dość nietypowym miejscu.

W Lublinie przy ulicy Jantarowej, między blokami wybudowanymi przez jednego z lokalnych deweloperów, swoją działkę ma rolnik – Janusz Wydra. Od lat przyjeżdżał w to miejsce swoim kombajnem, więc widok maszyn rolniczych w tamtym miejscu nikogo nie dziwi. Jednak mieszkańcy zdziwili się, gdy w to lato przy ich blokach wyrosło pole konopi. Właśnie to miejsce na swoją uprawę wybrała firma Hemplab, wydzierżawiając pole od lubelskiego rolnika.

https://youtube.com/watch?v=N__wtPqj3Jc%3Ffeature%3Doembed

Jak na konopie zareagowali mieszkańcy?

Firma już na samym początku poinformowała okolicznych mieszkańców o tym, że na polu zostały zasiane legalne konopie włókniste, które nie mają właściwości psychoaktywnych. Jednak wiadomo, że w naszym kraju te rośliny cały czas mogą wśród niektórych budzić niepokój.

Co ciekawe mieszkańcy bloków przy ulicy Jantarowej na konopny lasek zareagowali bardzo pozytywnie. Mówią, że konopie przepięknie pachną i wolą to od następnego bloku, który miałby w tym miejscu być wybudowany. Jednak warto zaznaczyć, że wśród lokalnej społeczności znalazło się również kilku gagatków, którzy próbowali sforsować ogrodzenie i dostać się na pole.

Taka tabliczka informacyjna zawisła na płocie ogradzającym uprawę fot. money.pl

Uprawa firmy Hemplab zyskała światową sławę

Kilka dni temu na pole konopi w centrum Lublina dotarły największe polskie media. Rośliny Hemplabu pojawiły się w głównych wydaniach wiadomości oraz na największych polskich portalach internetowych. Uprawa zyskała również światową sławę. Zainteresowały się nią media z Niemiec, Indii czy USA.

Z informacji które otrzymaliśmy od inwestorów Kombinatu Konopnego dowiedzieliśmy się, że również to przedsiębiorstwo rozważało stworzenie swojej uprawy w tym miejscu. Trzeba przyznać, że stracili szansę na bardzo dobrą promocję swojego biznesu.Jeżeli i wy chcecie rozpocząć uprawę legalnych konopi to pamiętajcie, że dla roślin potrzebny jest również dobry pokarm. Polecamy wam produkty firmy Hesi. Są to sprawdzone nawozy, które możecie kupić w bardzo dobrych cenach.

źródło: money.pl, dziennikwschodni.pl

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl