Kategorie
Polska

W najbliższy weekend odbędzie się konferencja „Nauka psychodeliczna”

Już w najbliższy weekend w Warszawie odbędzie się konferencja ”Nauka psychodeliczna”. Do stolicy przyjadą najwięksi specjaliści z zakresu psychodelików i ich terapeutycznych zastosowań. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy?

Plan konferencji ”Nauka psychodeliczna”

Konferencja ”Nauka psychodeliczna” to event organizowany przez Polskie Towarzystwo Psychodeliczne i Polską Sieć Narkotykową. Do współpracy przyłączył się również Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Konferencja potrwa przez dwa dni, od 17 do 18 września.

W tych dniach w stolicy pojawią się wybitni specjaliści z zakresu wiedzy o psychodelikach i ich terapeutycznych zastosowaniach. Organizatorzy przygotowali wiele paneli dyskusyjnych. Wśród prelegentów znaleźli się m.in: prof. Krystyna Gołembiowska, prof. Andrzej Pilc, prof. Paweł Frelik, dr hab. Michał Bola, dr Marek Balicki, dr Mateusz Gola.

Jak możemy przeczytać na stronie naukapsychodeliczna.org, konferencja ”Nauka psychodeliczna” jest skierowana do specjalistów w dziedzinie zdrowia psychicznego, prawa i neuronauki. Jednak nie trzeba być specjalistą, by się tam pojawić. Organizatorzy zapewniają, że event jest skierowany również do wszystkich innych osób interesujących się tematem psychodelików.

Bilety na to wydarzenie możecie kupić tutaj. Co ciekawe nie trzeba przyjeżdżać do Warszawy. Konferencja będzie prowadzona również w formie online. Więcej informacji na ten temat dowiecie się ze strony organizatorów.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl