Kategorie
Kronika Kryminalna

W bagażniku trzymał marihuanę, broń i pocisk artyleryjski

Policjanci z Legnicy podczas kontroli drogowej w bagażniku zatrzymanego 27-latka znaleźli marihuanę, broń i pocisk artyleryjski. Co teraz grozi temu mężczyźnie?

Nietypowe przeszukanie legnickiej policji

Policjanci z legnickiego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Audi. Kierowcą tego pojazdu był 27-letni mężczyzna, który już od pierwszych chwil kontroli zachowywał się dość nerwowo. Przez to funkcjonariusze nabrali podejrzeń. Oczywiście od razu pomyśleli o tym, że 27-latek może mieć przy sobie narkotyki.

Tak więc policjanci przystąpili do przeszukania samochodu. W bagażniku Audi funkcjonariusze znaleźli sporą ilość marihuany (w raporcie określili to jako 500 porcji handlowych), broń oraz . . . pocisk artyleryjski. Podczas dalszych czynności policjanci ujawnili również amunicję, którą najprawdopodobniej trzymał w mieszkaniu.

Wszystkie dowody trafiły do policyjnego laboratorium. Specjaliści muszą sprawdzić pochodzenie broni, amunicji i pocisku. Za posiadanie tych fantów oraz znacznej ilości marihuany 27-latkowi grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Jeżeli szukasz legalnych produktów konopnych to sprawdź asortyment sklepu ROLLMOPS. Znajdziesz tam olejki i susz CBD, najlepsze waporyzatory i akcesoria do palenia.

źródło: legnica.policja.gov.pl

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl