Kategorie
Kronika Kryminalna

Trzymetrowe konopie znalezione w Cikowicach

Policjanci z Komendy Powiatowej w Bochni zabezpieczyli uprawę marihuany. Wśród krzaków znalazły się nawet trzymetrowe konopie. Trwają poszukiwania growera!

Trzymetrowe konopie pośród łąk i krzewów

Kryminalni z Bochni postanowili zabrać się za okoliczną przestępczość narkotykową. Na swój główny cel obrali ulicznych ogrodników. Po przeanalizowaniu wszystkich informacji które spłynęły do tamtejszej komendy, funkcjonariusze wytypowali pierwszy cel. Policjanci udali się do wsi Cikowice. Tam według wcześniejszych donosów miała znajdować się nielegalna uprawa.

Policjanci dotarli na miejsce i rozpoczęli intensywne przeczesywanie wyznaczonego terenu. Wśród tej grupy społecznej musi być naprawdę dużo miłośników spacerów na świeżym powietrzu. Kto normalny o tej porze roku chodziłby po łąkach i lasach w poszukiwaniu kliku roślinek? No może jeszcze grzybiarze.

Trzymetrowe konopie
fot. bochnia.policja.gov.pl

Po intensywnym rekonesansie funkcjonariusze w końcu znaleźli to czego szukali. Odkryli nielegalną uprawę marihuany. Na spocie zlokalizowali nawet trzymetrowe konopie! Jednak na swojej stronie nie podali dokładnie ile roślin uprawiał tajemniczy ogrodnik. Tajemniczy – bo funkcjonariusze do tej pory nie mają pojęcia kto zajmował się krzaczkami.

Do wsi Cikowice została wysłana specjalna grupa dochodzeniowo – śledcza, która ma wyjaśnić kto dokładnie zajmował się uprawą konopi indyjskich. Amatorowi ogrodnictwa grozi nawet do 10 lat więzienia.

Jeżeli szukacie legalnych produktów konopnych to wbijajcie do sklepu ROLLMOPS. Tam znajdziecie najlepsze produkty konopne w bardzo dobrych cenach.

źródło: bochnia.policja.gov.pl

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl