Kategorie
Świat

Syn Boba Marleya rusza z własną firmą konopną

Syn Boba Marleya – Stephen Marley rusza z własną firmą konopną. Produkty będą sygnowane marką Kx Family Care. Co będzie sprzedawał syn legendarnego muzyka?

Kx Family Care – firmy konopna Stephen’a Marleya

Stephen Marley to utalentowany muzyk reggae, zwycięzca nagrody Grammy z 2012 roku oraz prywatnie syn legendarnego Boba Marleya. Oczywiście Jamajczykowi nigdy nie udało się przebić mainstreamowego sukcesu ojca, jednak i tak zebrał sporą grupę fanów.

Oprócz wspólnego zamiłowania do muzyki i futbolu, Stephen’a z Bobem łączy jeszcze wspólne zamiłowanie do konopi. Jednak obecne prawo pozwala na to, że w przeciwieństwie do swojego ojca, jest w stanie tę pasję przerodzić w pracę. I właśnie dlatego syn Boba Marleya rusza z własną firmą konopną – Kx Family Care.

Pomysł na założenie tego biznesu pojawił się, gdy Stephen Marley współpracował z Shelly O’Neill – właścicielką Kaya Lifestyle, przy tworzeniu festiwalu muzycznego Kaya Fest w 2018 roku. Co ciekawe “Kaya” to karaibskie określenie na zioło. Z notki prasowej wynika, że następnie sama Shelly O’Neill spędziła trzy lata nad wypracowaniem odpowiednich struktur oraz pomysłów na produkty i teraz mogli wspólnie odpalić projekt o nazwie Kx Family Care.

Syn Boba Marleya
Piosenki Boba Marleya podbijały listy przebojów na całym świecie. Czy jego syn odniesie podobny sukces w biznesie konopnym? Miejmy nadzieję, że tak.

Co będzie sprzedawał syn Boba Marleya?

Stephen Marley zdecydował się stworzyć unikalną kolekcję produktów, które mogą być wykorzystywane przez całą rodzinę. Są to produkty zdrowotne – oleje do włosów i brody oraz maść przeciwbólowa. Wszystkie oparte na oleju konopnym z pełnym spektrum kannabinoidów, oleju słonecznikowym z witaminą e oraz kwasem linolowym. Firma nie zapomniała również o innych tradycyjnych jamajskich składnikach. Do produktów Kx Family Care zostały dodane jeszcze: olej z nasion czarnuszki, ekstrakt z mangostanu i soursop – są to produkty szeroko stosowane w kulturze jamajskiej ze względu na ich właściwości regeneracyjne. Oleje i maści Kx Family Care będzie można kupić podczas trasy Old Soul Tour – Unplugged 2023.

Ze względu na moją miłość do konopi i wszystkich jej zastosowań, Kx Family Care to dla mnie naturalny ruch. Ta marka jest autentyczna pod każdym względem, od naturalnego naparu jamajskich roślin botanicznych w naszych produktach, po przyjazne dla środowiska opakowania z drewna i szkła, których używamy. Rodzina, naturalne zdrowie, zrównoważony rozwój i szacunek dla wielu zastosowań konopi – są tym, o co nam wszystkim chodzi

Stephen Marley, założyciel Kx Family Care

Przesłanie Stephen’a Marleya’a brzmi naprawdę poważnie i jak się okazuje nie są to tylko puste słowa. Widać, że gość wie o czym mówi. Jego pierwsza linia produktów świątecznych jest wykonana z przyjaznych dla środowiska materiałów i tworzyw stworzonych na bazie konopi. Kx Family Care będzie wykorzystywać biodegradowalne opakowania z drewna i szkła. Oprócz tego firma Marleya będzie wspierać organizacje charytatywne przekazując część dochodów na cele społeczne.

Stephen Marley nie jest pierwszym członkiem legendarnej reggowej rodziny, który zdecydował się podbić rynek konopny. W zielony biznes zainwestowali również jego bracia – Ziggy i Damian.

Jeżeli szukacie najlepszych produktów konopnych to wbijajcie do sklepu ROLLMOPS. Znajdziecie tam susze i olejki CBD, waporyzatory i wiele akcesoriów do palenia.

źródło: hightimes.com

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl