Kategorie
Recenzje

Świąteczne Zielone Pojęcie 2022 – ruszył drop wyjątkowego boxa!

Jak co roku sklep ROLLMOPS przygotował Świąteczne Zielone Pojęcie. Właśnie ruszył drop tego unikalnego boxa! Co w tym roku przygotowała ekipa Rollmopsa?

Świąteczne Zielone Pojęcie 2022

Okres świąteczny to prawdziwe zakupowe szaleństwo. Nie omija to również branży konopnej. Każda firma próbuje zaprezentować jakiś wyjątkowy pomysł na prezent. Jednak z góry wiadomo na co czeka każdy fan konopi – na Świąteczne Zielone Pojęcie od Rollmopsa. Jest to box, który przeszedł już do klasyki – coś jak wyczekiwanie na nowy album Brudnych Serc w Wigilię.

W tym roku ekipa Rollmopsa przygotowała coś unikatowego. W sklepie pierwszy raz znajdziecie 3 różne rozwiązania:

Konkretne produkty, które znajdą się w boxie nie zostały jeszcze ogłoszone. Jednak z kuluarowych informacji wiemy, że znalazły się tam produkty od takich firm jak m.in. Vonzzy, Dutch Therapy, Purize czy Freedom Farms. Także już po tych informacjach możemy stwierdzić, że jest naprawdę grubo.

Jeżeli szukacie prezentu na święta, chcecie zamówić ciekawe produkty w bardzo dobrej cenie lub po prostu kolekcjonujecie Zielone Pojęcia, to naprawdę nie zwlekajcie z zakupem i wbijajcie do sklepu ROLLMOPS.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl