Kategorie
YouTube

Powstał kanał o ziole i krypto. Prowadzi go Mops, założyciel WeedWeeka

Jak wytłumaczyć miłośnikom konopi, skąd wziął się boom na kryptowaluty? Z takim wyzwaniem zmierzy się raper, który także postanowił mocniej zainteresować się technologią blockchain.

Konopie i krypto

Kiedy najbardziej rozpoznawalny człowiek w polskiej branży cannabis otwiera kanał o ziole i o krypto, jego widzowie nie mogą pozostać obojętni. Mops, który został prowadzącym All Time High, zapewnia, że na jego nowym kanale na YouTube’ie nie będzie sprzedaży miśków, małp, ani innych NFT promowanych przez celebrytów. Pojawi się za to wiele ciekawostek na temat świata krypto, który, jak się okazuje, ma wiele wspólnego z branżą cannabis.

Każdy, kto chce się przekonać, co łączy te dwa sektory, powinien zajrzeć na nowy kanał Mopsa. Świeże spojrzenie na temat technologii blockchain z pewnością pomoże osobom zielonym w temacie zrozumieć, na czym polega fenomen Bitcoina i innych kryptowalut. Poza pokaźną porcją wiedzy, na widzów czeka także sporo branżowych ciekawostek i zdrowa dawka mopsowego humoru. Jak na miłośnika konopi przystało, nie zabraknie też analogii do naszej rośliny całej społeczności.

Wśród widzów kanału nie powinno zabraknąć ani fanów Mopsa, ani pozostałych użytkowników zainteresowanych wejściem do świata krypto. Praktyczna wiedza przekazana w przystępny sposób to jednak nie wszystko. Nowy kanał warto zaobserwować także z tego powodu, że dla widowni ATH przewidziano nagrody. Po ogłoszeniu pierwszego losowania nagród dla subskrybujących możemy spodziewać się kolejnych okazji i wielu innych niespodzianek.

Oprócz projektu pod szyldem All Time High, w serwisie YouTube pojawiły się także inne nowości stworzone przez Mopsa we współpracy z projektem Cannumi. Dla zagranicznych widzów powstają dwa kolejne kanały: angielska wersja ATH, czyli kanał o krypto pod szyldem Token Roll, oraz powrót do korzeni, czyli anglojęzyczny kanał o ziole – Greendeed. Więcej nowości już wkrótce!

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl