Kategorie
Kronika Kryminalna

Policja zabezpieczyła marihuanę o czarnorynkowej wartości 1 000 000 zł

Policja z powiatu sejneńskiego zabezpieczyła marihuanę o czarnorynkowej wartości miliona złotych. Funkcjonariusze zatrzymali 39-letniego mieszkańca tamtejszego regionu. Co mu grozi i ile marihuany posiadał dokładnie?

Marihuana o wartości miliona złotych

Policjanci z powiatu sejneńskiego (województwo Podlaskie) postanowili uderzyć w przestępczość narkotykową. Dzięki obszernym działaniom operacyjnym dowiedzieli się, że 39-letni mieszkaniec tamtejszego regionu może posiadać znaczne ilości marihuany. W związku z tym postanowili go odwiedzić.

Zdjęcia z pierwszej posiadłości. Źródło: kryminalki.pl

Mężczyzna był właścicielem dwóch posesji więc funkcjonariusze jednocześnie zapukali do drzwi w obu lokalizacjach. W przybytku na terenie powiatu sejneńskiego policjanci znaleźli około 9 kilogramów marihuany. Na terenie drugiej posiadłości 39-latek ukrywał około 16 kilogramów zioła. Oprócz tego, nieopodal tego domu funkcjonariusze wykryli plantacje – dokładnie 16 roślin konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu.

Zdjęcia z drugiej posiadłości. Źródło: kryminalki.pl

Policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, nielegalnej uprawy konopi innych niż włókniste i posiadania amunicji bez zezwolenia. Grozi mi nawet do 10 lat więzienia, a najbliższe 3 miesiące na pewno spędzi w areszcie.

Jeżeli szukacie legalnych produktów konopnych i akcesoriów do palenia to wbijajcie do sklepu ROLLMOPS. Znajdziecie tam susze i olejki CBD, najlepsze waporyzatory i masę innych ciekawych produktów.

Źródło: kryminalki.pl

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl