Kategorie
Kronika Kryminalna

Policja z Kutna zabezpieczyła prawie 100 roślin konopi indyjskich

Funkcjonariusze policji z Kutna zabezpieczyli prawie 100 roślin konopi indyjskich. Jak do tego doszło i dlaczego plantacja została ujawniona?

Kolejna plantacja rozbita przez funkcjonariuszów policji

Policjanci z wydziału kryminalnego w Kutnie poszukiwali listem gończym 47-letniego mieszkańca powiatu łęczyckiego. Mężczyzna był skazany na 2 lata więzienia w związku z popełnionymi przestępstwami narkotykowymi, jednak nigdy nie stawił się do odbycia kary.

Na podstawie wstępnego wywiadu policjanci wiedzieli, że 47-latek ukrywa się poza granicami Polski. Jednak niedawno funkcjonariusze otrzymali informacje, że poszukiwany kilka dni wcześniej odwiedzał rodzinne strony.

Zatrztmany 47-latek fot. KPP Łęczyca

Policjanci od razu postanowili zweryfikować te informacje. Rankiem 29 września bieżącego roku odwiedzili jedną z posesji w gminie Witonia. Tam podczas procedury przeszukania posesji funkcjonariusze znaleźli poszukiwanego listem gończym 47-latka. Oprócz tego odkryli naprawdę sporą plantację marihuany.

W posiadłości, w której przebywał mieszkaniec powiatu łęczyckiego policjanci zabezpieczyli 40 doniczek konopi innych niż włókniste, w różnej fazie wzrostu. Oprócz tego w ręce kryminalnych wpadło jeszcze 50 roślin w fazie suszenia i ponad pół kilograma gotowego suszu.

47-latek trafił do aresztu. Teraz grozi mu nawet do 15 lat więzienia.

Jeżeli szukacie legalnych produktów konopnych to zapraszamy do odwiedzenia sklepu ROLLMOPS. Tam znajdziecie najlepszą ofertę susz, olejków, waporyzatorów i innych akcesoriów do palenia.

źródło: kutno.net.pl

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl