Kategorie
Kronika Kryminalna

Policja przyjechała do awantury domowej, a okazało się że małżeństwo uprawiało konopie indyjskie

Policja z Jaworzna przyjechała do awantury domowej. Jednak okazało się, że oprócz tego małżeństwo uprawiało konopie indyjskie. Jakie konsekwencje poniesie para?

Awantura domowa ujawniła uprawę marihuany

Funkcjonariusze policji z Jaworzna 25 grudnia dostali informacje o awanturze domowej na jednym z tamtejszych osiedli. 45-letnia kobieta zgłosiła kłótnie ze swoim mężem. Policjanci razem z kobietą weszli na teren jej posesji.

Razem z policjantami pojechała do swojego domu. Tam, podczas rutynowych czynności w związku z tą sprawą, funkcjonariusze zauważyli 4 rośliny doniczkowe przypominające marihuanę oraz susz marihuany w ilości ponad 90 gramów

Rzecznik komendy policji w Jaworznie

Po dotarciu do miejsca zamieszkania kobiety, funkcjonariusze się mocno zdziwili. Oprócz awanturującego się męża, zastali na miejscu również roślinki. Okazało się, że małżeństwo uprawiało konopie indyjskie.

konopie indyjskie
Zdjęcie z zatrzymania mieszkańca Jaworzna fot. jaworzno.policja.gov.pl

Mężczyzna widząc, co się dzieje, zaczął znieważać policjantów i grozić im pozbawieniem życia i zdrowia

Rzecznik komendy policji w Jaworznie

Finalnie 43-latek trafił do aresztu. Przyznał się, że to on uprawiał nielegalne rośliny. Jednak pomimo tego prokurator postawił mu kilka zarzutów. Mężczyzna jest oskarżony o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, znieważenie i grożenie policjantom oraz posiadanie narkotyków i uprawę konopi innych niż włókniste.

Szukasz legalnych produktów konopnych? Sprawdź ofertę sklepu ROLLMOPS. Znajdziesz tam najlepsze olejki i susze CBD, waporyzatory i akcesoria do palenia.

źródło: silesia24.pl

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl