Kategorie
YouTube

POLACY UPRAWIAJĄ ZIOŁO W TAJLANDII? MALIK MONTANA, BERNER, COOKIES, LEGALIZACJA [WIDEO]

Polacy uprawiają zioło w Tajlandii – tak to nie jest żart. Tajski rynek konopny się rozrasta i to zauważyli nasi rodacy. Jaka firma otworzyła swoje uprawy w tym azjatyckim kraju? Tego dowiesz się z naszego materiału!

Tajlandia – konopny biznes kwitnie

W ostatnich miesiącach naprawdę głośno robi się na temat rynku konopnego w Tajlandii. Ostatnio pisaliśmy o tym, że Stella Bossi i Snoop Dogg pokazywali jak wyglądają tamtejsze coffeeshopy. W tamtym artykule mogliście przeczytać, że obecnie w Tajlandii znajduje się nasz wysłannik, z którym postaramy się porozmawiać.

Teraz możemy oficjalnie ogłosić, że tym wysłannikiem był Damian Badowski z firmy Cannabis Vera. Co on tam robi? Wraz ze współpracownikami zdecydowali się uprawiać marihuanę w Tajlandii. Jak powiedział w naszej rozmowie, według jego informacji zostali pierwszą polską firmą, która oficjalnie rozpoczęła uprawę konopi indyjskim w tym azjatyckim kraju.

Damian opowiedział również o tym jak dokładnie wygląda rynek konopny w kraju Tajów. Gdy rozmawialiśmy to akurat był świeżo po jednych z większych targów konopnych, które odbywały się na wyspie na której przebywa. Jednak więcej na ten temat dowiecie się z naszego materiału.

polskie ziolo w tajlandii
Produkty GM2L są już dostępne w sklepie ROLLMOPS!

Filterki węglowe i bletki Malika Montany – kącik technologiczno-przypałowo-gadżeciarski

Tym razem w kąciku technologiczno-przypałowo-gadżeciarski znalazły się naprawdę ciekawe produkty. Do sprzedaży trafiły filterki węglowe i bletki Malika Montany. Są to akcesoria do palenia, które powstały przy współpracy z Malika Montany z firmą Purize. Produkty są sygnowane logiem wytwórni rapera – GM2L.

Jest to naprawdę grube kolabo. Firma Purize bardzo znany na niemiecki rynku brand, który współpracuje z wieloma tamtejszymi raperami. Co ciekawe współpracują także z Jack’iem the Plug – czyli właścicielem marki The Plug.

Jeżeli szukasz najlepszych produktów konopnych – w tym filterkówwęglowych i bletek Malika Montany to wbijaj do sklepu Rollmops.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl