Kategorie
Recenzje

Pierwszy w Polsce wywiad z szefem firmy DynaVap! Jak powstał the B? [WIDEO]

Mamy to! Dzięki wytężonej pracy Mopsa udało nam się nagrać pierwszy w Polsce wywiad z szefem firmy DynaVap. W pierwszej części rozmowy Gorge Breiwa opowiedział o tym jak powstał ich najnowszy waporyzator – the B.

Wywiad z szefem firmy DynaVap

George Breiwa to osoba wybitna! Znany w świecie konopnym naukowiec – tak to duże słowo, ale innym nie da się go określić, jest pomysłodawcą i twórcą jednej z najpopularniejszych firm DynaVap.

Jego firma zajmuje się produkcją waporyzatorów. Sprzęty takie jak VapCap M czy OmniVap słyną z tego, że są praktycznie niezniszczalne, a na pewno niezawodne. Każdy produkt, który wychodzi z rąk Georg’a jest przemyślany i kompaktowy. Oczywiście muszę wspomnieć o tym, że nie jest to odcinek sponsorowany. Rozmowa z taką osobą jest czystą zajawką. Cała nasza redakcja jest pod ogromnym wrażeniem produktów wypuszczanych przez DynaVap.

DynaVap VapCap B – najnowszy produkt firmy Gorg’a Breiwa fot. Vaporshop

W pierwszej części naszej rozmowy Gorge opowiedział o tym jak powstał najnowszy waporyzator firmy Dynavap – VapCap B, zwany potocznie The B. Jeżeli chcecie usłyszeć czym różni się od pozostały sprzętów amerykańskiego producenta to koniecznie musicie sprawdzić naszą rozmowę!

Najlepsze waporyzatory, produkty CBD i akcesoria do palenia kupicie w sklepie ROLLMOPS. W ofercie znajdziecie również sprzęt od firmy DynaVap.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl