Kategorie
YouTube

„Od 14 roku życia wiedziałem, że BĘDĘ UPRAWIAŁ ZIOŁO” | *MOCNA* rozmowa z GROWEREM [WIDEO]

Na nasz youtubowy kanał właśnie wjechał mocna rozmowa z growerem. Gość tego odcinka już od 14 roku życia wiedział, że chce uprawiać zioło. I pomimo tego, że jest to w Polsce nielegalne, zaczął się tym zajmować. Czy da się z tego utrzymać? Jak zareagowała jego rodzina? Tego dowiesz się z naszego materiału!

Mocna rozmowa z podziemnym growerem!

W Polsce prawo nie zachęca do pogłębiania swoich skillsów ogrodniczych. Jednak pomimo tego są osoby, które już od najmłodszych lat szlifują swoje umiejętności. Taką osobą jest podziemny grower, z którym przeprowadziliśmy ostatnio rozmowę.

Nasz gość swój talent do ogrodnictwa odkrył jak był naprawdę małym dzieckiem, a już od 14 roku życia wiedział, że w przyszłości będzie uprawiał konopie. Przez następne lata szlifował swoje umiejętności pomimo tego, że mógł trafić za kratki.

Oprócz przypałów prawnych czekały na niego również przypały rodzinne. W końcu jak mieszkasz z rodzicami i zakładasz swój pierwszy namiot, dodatkowo bez żadnych filtrów – bo nie masz o nich pojęcia, to nie ma opcji żeby się nie zorientowali.

Jednak nasz gość pomimo wszystkich napotkanych trudności mówi o tym, że konopie ukształtowały jego drogę. To coś więcej niż praca – zioło stało się jego zajawką na całe życie. Bez roślinek nie byłby w miejscu, w którym jest teraz. Czy to oznacza, że przeszedł na legal? A może wyjechał za granicę? Tego dowiesz się z najnowszego filmu!

Jeżeli szukasz pokarmu dla twoich roślinek, to koniecznie sprawdź produkty firmy Hesi. Są to jakościowe nawozy w bardzo dobrej cenie. Sama firma jest już na rynku ponad 25 lat – więc serio mają duże doświadczenie w tym co robią.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl