Kategorie
YouTube

Największy SCAM w historii | Juicy Fields – Wywiad z pracownikiem [WIDEO]

Czy na światło dzienne wyszedł właśnie największy scam w historii konopi? Firma Juicy Fields, która przewijała się przez wszystkie konopne eventy w tym roku, właśnie zamknęła swoje social media. My jakiś czas temu przeprowadziliśmy rozmowę z ich pracownikiem.

Największy scam w historii konopi?

Kilka dni temu w Internetach zawrzało. Wszystko dlatego, że najprawdopodobniej światło dzienne ujrzał największy scam w historii konopi. Chodzi tu o działalność firmy Juicy Fields, która gwarantowała szybki zysk przez inwestycje w uprawę konopi.

Stoiska tego przedsiębiorstwa mogliście zobaczyć na wszystkich konopnych eventach w całej Europie. Ich pracownicy chwalili się, że platforma juicyfields.io ma już ponad 200 tysięcy użytkowników. Jednak przed kilkoma dniami ich wszystkie social media i inne kanały zostały usunięte.

Czy jest to największy scam w historii konopi? Niedawno udało nam się porozmawiać z pracownikiem tej firmy. Co wtedy mówił o Juicy Fields? Jak miał wyglądać sposób na szybki zysk? Tego dowiecie się z najnowszego odcinka.

Już we wtorek na kanale All Time High zaprezentujemy wyniki naszego śledztwa, które przeprowadziliśmy w tej sprawie. Stay tuned!

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl