Kategorie
YouTube

“Moja mama została 60-tka zanim to było modne”. Rozmowa z Tomkiem Kołeckim [WIDEO]

Gościem ostatniego odcinka na kanale Siwy Brokuł był Tomek Kołecki – jeden z najpopularniejszych polskich stand-uperów. Od lat nie kryje się ze swoim zamiłowaniem do konopi, ale nie był to jedyny temat o jakim rozmawiali z Mopsem.

Rozmowa z Tomkiem Kołeckim

Tomek Kołecki to jeden z najpopularniejszych polskich stand-uperów. W swoich programach bardzo często porusza tematy związane z marihuaną. Jednym z najpopularniejszych programów, którym zachwyciła się cała Polska był Kołdżej Simpson.

Co ciekawe Tomek Kołecki był jednym z artystów, którzy udzielili się podczas organizacji zeszłorocznego Marszu Wyzwolenia Konopni. Dzień przed marszem odbywał się okolicznościowy stand-up, na którym występował właśnie on.

Komik jest ogromnym zwolennikiem legalizacji, bez żadnych oporów mówi o tym, że pali zioło. Z resztą jest uczestnikiem polskiego badania, które pozwala na legalne spożywanie konopi indyjskich.

Jeżeli szukasz legalnych produktów konopnych to wbijaj do sklepu ROLLMOPS. Znajdziesz w nim produkty CBD, akcesoria do waporyzacji i sprzęt do palenia.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl