Kategorie
Świat

Marihuana w Tajlandii – Stella Bossi i Snoop Dogg pokazują tajskie coffeeshopy [WIDEO]

Marihuana w Tajlandii to ostatnio bardzo głośny temat. Tym razem słynna dj’ka – Stella Bossi, zdecydowała się pokazać jak wyglądają tajskie coffeeshopy. Co ciekawe do jej filmików podłożono głos Snoop Dogga, który wcielił się w rolę jej narratora.

Marihuana w Tajlandii – wielki boom na tajskie coffeeshopy

O tym jak bardzo w ostatnim czasie rozwinął się rynek konopny w Bangkoku pisaliśmy już w tym artykule. Jednak ogromny hajp na zielone roślinki w kraju taniego street foodu nie przeminął. Marihuana w Tajlandii to obecnie temat, który jest na ustach wszystkich zainteresowanych naszą branżą. Do Azji podróżują obecnie najwięksi gracze w tym biznesie. Swój sklep otworzyła tam marka Cookies, uprawy zakładają największe firmy konopne z USA i sprzedaż uruchomiła również znana europejska marka Purize.

Do Tajlandii wyruszyli również znani konopni influenserzy. Obecnie w Bangkoku stacjonuje również główny redaktor czasopisma High Times – Jon Cappetta.

Obszerną relację na temat tego jak wygląda rynek konopi indyjskich w Tajlandii postanowiła nagrać Stella Bossi. Jest to znana niemiecka dj’ka, która urodziła się i wychowała w Berlinie. Swoją karierę rozpoczęła w 2018 i szybko założyła własną wytwórnię o nazwie The Beat Must Fuck. Jest to bardzo znana persona wśród światowej sceny klubowej. Oprócz ogromnego zamiłowania do muzyki, Stella poświęca również sporo czasu marihuanie. Jej memiczne filmy na temat zioła podbijają Instagram. Tym razem zdecydowała się pokazać tajski rynek konopny, a narratorem w jej filmach został sam Snoop Dogg.

marihuana w tajlandii
Niemiecka dj’ka – Stella Bossi podbija klubowe parkiety i angażuje się w tematy marihuanistyczne fot. Instagram

Co znalazło się w materiale popularnej dj’ki?

Stella Bossi pokazała w swoim materiale kilka tipów odnośnie kupowania i korzystania z zioła w Tajlandii. Snoop Dogg swoim głosem wytłumaczył jak wygląda prawo konopne, od kogo nie kupować zioła i gdzie je najlepiej kupować.

Z materiału dj’ki możemy dowiedzieć się również bardzo ciekawych informacji na temat cen marihuany. Stella poinformowała, że Tajowie sprzedają zarówno bardzo podrzędną – sprasowaną w kostkę marihuanę, którą można kupić już od 5 $, ale dostępne jest również dobre ziółko, sprzedawane przez wykwalifikowany personel.

Relacje z Tajlandii już niedługo na WeedWeek’u?

Mam dla was wspaniałe informacje! Jeden z naszych wysłanników również poleciał badać tajską branżę konopną. Na 99% już niedługo opublikujemy na naszym portalu i mediach społecznościowych obszerny, ekskluzywny materiał na temat marihuany w Tajlandii.

Tajski rynek nabrał ogromnego rozpędu. Bardzo możliwe, że już niedługo azjatycki kraj stanie się najpopularniejszym miejscem odwiedzanym przez miłośników marihuany. W filmach publikowanych na kanale Podróże Wojownika, możemy zaobserwować, że od czasu legalizacji w Tajlandii pojawia się coraz więcej turystów. To oznacza, że polityka którą intencjonalnie przyjęli rządzący działa!

Jeżeli szukasz najlepszych produktów konopnych to wbijaj do sklepu ROLLMOPS. Znajdziesz tam najlepsze waporyzatory, susze olejki CBD oraz akcesoria do palenia.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl