Kategorie
Marihuana

Malik Montana wypuścił kolejny susz. Tym razem z THC

Malik Montana we współpracy z The Plug, kilka dni temu wypuścił na rynek własną odmianę marihuany. Jak do tego doszło i gdzie można dostać susz?

Nowy sort od Malika właśnie wjechał do kofików

Przy okazji premiery singla „Activa” Malika Montany i latynoskiej raperki DaChoyce, na rynek trafił susz o tej samej nazwie. Marihuana to efekt współpracy artystów z The Plug – producentem i dystrybutorem konopi, który swoje europejskie siedziby ma między innymi w Barcelonie i Amsterdamie.

The Plug to jeden z największych importerów marihuany z Kalifornii. Sprowadza caliweed na kontenery. W ich coffeshopach możecie znaleźć naprawdę najlepszy sort. Ta firma jakiś czas temu przejęła coffeshop Utopia. W Amsterdamie nie ma możliwości otworzenia nowych coffeshopów, można jedynie wykupić już istniejące za ogromne pieniądze i następnie zmienić brand tak jak to zrobił właściciel The Plug. To pokazuje jak wielkim graczem na konopnym rynku jest Jack i jego firma.

Susz

Jak podawał na swoim instagramie Malik, jego odmiana również pochodzi z USA. Z pewnością wpływa to na wysoką cenę suszu, o której informował raper. Niestety nie dowiedzieliśmy się ile dokładnie kosztuje. Jednak wcześniejsze ceny za 3,5 gramowe opakowania z Cali w amsterdamskim oddziale The Plug oscylowały w okolicach 90e.

The Plug Records

Nawiązanie współpracy z The Plug może wynikać z tego, że artystka DaChoyce należy do wytwórni założonej przez producentów marihuany. Label nazywa się The Plug Records i na swoim koncie ma między innymi album Plug Talk, na którym udzieliło się kilkunastu raperów z USA i UK. Sama raperka DaChoyce w ostatnim czasie również zasypuje fanów swoimi utworami. Przed kolabo z Malikiem wypuściła single Mala, Yki i Sapo. Na Spotify w tym miesiącu zgromadziła ponad 110 tysięcy słuchaczy. Całą twórczość wydaje pod banderą The Plug Records. Kilkunastominutowy wywiad z Jack’iem -właścicielem wytwórni i coffeshopów możecie znaleźć tutaj.

Susz

Mops przetestuje Active?

Jeżeli wszystko dojdzie do skutku to bardzo możliwe, że już niedługo na kanale WeedWeek pojawi się recenzja suszu od Malika Montany, DaChoyce i The Plug. O całym pomyśle specjalnie na potrzeby tego artykułu wypowiedział się Mops.

Jakiś czas temu udało mi się ponownie nawiązać kontakt z Malikiem. Plan jest taki, żeby umówić się na wspólne testowanie odmian – „strain review”. Póki co czekam na pakę z ich najnowszym ziołem. Jeżeli wszystko się uda, to już niedługo na nasz kanał trafi odcinek z recenzją Activy. Dj Frodo to mój dobry ziom a sam Malik kilka lat temu wystąpił w moim klipie.

Mops

Oczywiście bardzo liczymy na następny, wspólny materiał od tej dwójki, ponieważ mają ogromną wiedzę na temat konopi. Ich płuca z pewnością wykopiciły tyle zioła, że niejednego „real stonera”, by zawstydzili.

Jeżeli chcecie skosztować suszu Malika to amsterdamski coffeshop mieści się w dawnej siedzibie Utopii. Link do lokalizacji zostawiamy tutaj.

Jak możecie zaobserwować Malik Montana aktywnie działa na rynku konopnym. Jakiś czas temu wypuścił własne konopie z wysoką zawartością CBD. Wielokrotnie mogliśmy zobaczyć również marihuanę z Kalifornii sygnowaną nazwą GM2L a teraz nawiązał współpracę z The Plug. Mamy nadzieje, że kiedyś w pełni legalnie będziemy mogli kupić susz z wysoką zawartością THC w Polsce. W związku z tym prosimy was o aktywne wsparcie inicjatywy prowadzonej przez Wolne Konopie. Link zostawiamy tutaj.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl