Kategorie
Polska

Maciej Kawulski popiera legalizację marihuany w Polsce?

W najnowszym odcinku podcastu trójkąt Maciej Kawulski – jeden z właścicieli organizacji KSW, wypowiedział się na temat sytuacji marihuany w Polsce. Czy popiera legalizację? Tego dowiesz się z naszego artykułu!

Kim jest Maciej Kawulski?

Kawul to polski przedsiębiorca i reżyser filmowy. Zasłynął z tego, że jest jednym ze współzałożycieli najpopularniejszej organizacji MMA w Polsce i w tej części Europy – KSW. W jego federacji biją się takie gwiazdy jak Mamed Chalidow, Michał Materla czy Mariusz Pudzianowski.

Obecnie szef KSW realizuje się również w swojej drugiej pasji, czyli tworzeniu filmów. Jest reżyserem, scenarzystą i producentem. Odpowiada za stworzenie takich produkcji jak: Underdog, Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa, 365 dni i Jak pokochała gangstera. Co ciekawe Maciej Kawulski pracuje obecnie nad nagraniem odświeżonej wersji legendarnej Akademii Pana Kleksa.

Maciej Kawulski
Maciej Kawulski i Matuesz Borek podczas gali KSW fot. Instagram

Czy Maciej Kawulski popiera legalizację marihuany?

W sieci pojawił się najnowszy odcinek podacstu trójkąt. Konwencja tego programu polega na tym, że Agnieszka Woźniak-Starak i Gabi Drzewiecka zapraszają na swoje krzesła ciekawego gościa, którego następnie przepytują na różne tematy. Co ciekawe w poprzednich odcinkach panie gościły m.in. Malika Montanę, a tym razem gościem trójkąta był Maciej Kawulski.

W końcowej części rozmowy uczestnicy trójkąta poruszyli temat substancji psychoaktywnych. Współwłaściciel KSW wypowiedział kilka istotnych zdań na temat marihuany.

Wydaje mi się, że politycy, którzy próbują zamknąć dzieciaka za posiadanie grama suszu pochodzenia roślinnego, sami jeżdżą nosem po deskach klozetowych. A ci, którzy atakują społeczeństwa LGBT, woleli zamiast swoich epickich przemówień mieć rano na ustach zgoła coś innego. Wk***ia mnie ta hipokryzja i uważam, że jest wiele rzeczy, które mogłyby posunąć kolektywnie ten świat do przodu, ale cały czas – przynajmniej w tej części świata – robimy małe kroki w tył. . . . Wszechświat, natura – daje nam możliwość rozwoju, ale z jakiegoś względu są ludzie, którzy boją się żeby inni byli za bardzo rozwinięci. . . . Słyszałaś kiedyś o tym, że ktoś uprawia domową agresję po blancie?

Maciej Kawulski w podascie trójkąt

Oczywiście na to ostatnie pytanie, które padło z ust Kawula obie prowadzące odpowiedziały zdecydowanie “Nie”.

Ze słów wypowiedzianych przez szefa KSW możemy wnioskować, że jest on zwolennikiem legalizacji, a już na pewno popiera dekryminalizację konopi indyjskich. Co ciekawe w programie został poruszony również temat innej substancji psychoaktywnej – ayahuasca. Maciej Kawulski ma duże pojęcie na temat tego magicznego napoju, którym chętnie podzielił się z Agnieszką Woźniak-Starak i Gabi Drzewiecką.

Jeżeli szukasz legalnych produktów konopnych to sprawdź asortyment sklepu ROLLMOPS. Znajdziesz tam susze i olejki CBD, najlepsze waporyzatory i akcesoria do palenia.

źródło: youtube

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl