Kategorie
Recenzje YouTube

LODY Z NOWYCH GREEN OUTÓW | CO TO CBN i CBG? [WIDEO]

Do sklepów właśnie wjechały dwa nowe smaki Green Outów. My specjalnie dla was przetestowaliśmy te produkty i zrobiliśmy z nich lody! Zobaczcie jak wyszło.

Lody z Gren Outów, które zawierają CBN i CBG

Do sklepów właśnie trafiły dwie nowe odmiany olejków od firmy Dutch Therapy. Jest to zupełnie odświeżona i usprawniona formuła. Co ciekawe nowe Green Outy zawierają także większą ilość kannabinoidów CBN i CBG. Co to są za substancje i jak wpływają na nasz organizm?

Green Out
Nowy Green Out – Mango Mint

CBN – czyli kannabinol to niepsychoaktywny produkt utleniania THC. W przeciwieństwie do innych fitokanabinoidów nie pochodzi od CBG. CBN może pobudzać apetyt, posiada działanie przeciwbólowe oraz ma działanie uspokajające.

CBG – czyli kannabidiol to również niepsychoaktywny kannabinoid występujący w konopiach. Jednak w porównaniu do CBN jest o wiele bardziej popularny. Co ciekawe CBG jest rodzicem wszystkich innych kannabinoidów występujących w roślinie, gdyż ten związek powstaje jako pierwszy – jeszcze we wstępnej fazie wzrostu. Według naukowców CBG może łagodzić stany zapalne i zmniejszać częstotliwość stanów lękowych.

Green Out
Nowy Green Out – Sweet Peach

Specjalnie dla was przetestowaliśmy te produkty. Chcieliśmy być trochę bardziej kreatywni więc z nowych Green Outów stworzyliśmy lody! Dzięki współpracy z firmą Dutch Therapy udało nam się również stworzyć ranking wszystkich dostępnych smaków. Jeżeli chcecie dowiedzieć się który olejek uplasował się na pierwszym miejscu to koniecznie sprawdźcie najnowszy film!

Olejki Green Out kupicie w sklepie ROLLMOPS. Jeżeli interesujecie się produktami konopnymi to kupicie tam też susze i olejki CBD oraz różne akcesoria do palenia.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl