Kategorie
Kronika Kryminalna

Listonosz rozprowadzał zioło. Jest już w rękach policji

Listonosz ze Szczecinka próbował sobie dorabiać do swojej marnej pensji. Zajął się rozprowadzaniem zioła. Sprawa wyszła na jaw i trafił w ręce policji. Jak do tego doszło?

Listonosz ze Szczecinka rozprowadzał zioło

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku jak co dzień pełnili swój dyżur. Przemierzali ulice w poszukiwaniu groźnych przestępców, którzy mieli zagrażać życiu lokalnej społeczności.

Sokole oko jednego z funkcjonariusz dostrzegło, że dwóch mężczyzn w młodym wieku wymienia się podejrzanymi środkami. Policjanci od razu zorientowali się o co może chodzić. Podjęli wymagającą niezwykłych umiejętności interwencję.

Po zatrzymaniu 19-latka i jego 2 lata starszego kolegi okazało się, że zdolności śledcze kryminalnych z KPP Szczecinek tym razem nie zawiodły. Przy młodych mężczyznach funkcjonariusze znaleźli narkotyki – konkretnie marihuanę.

Co ciekawe 21-latek był listonoszem, który jak się okazało w godzinach pracy rozprowadzał zioło. Policjanci oprócz zioła znaleźli przy nim torbę z listami, które miał dostarczyć do odbiorców na swoim rejonie. W sumie nie ma się co dziwić, przy obecnej inflacji i marnych zarobkach pracowników Poczty Polskiej, osoby pracujące tam muszą znaleźć jakieś dodatkowe źródło dochodu. Jednak wiadomo – lepiej legalne. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Grozi im do 3 lat więzienia.

Jeżeli szukacie legalnych produktów konopnych to wbijajcie do sklepu ROLLMOPS. Znajdziecie tam najlepsze waporyzator, susz i olejki CBD, oraz wiele akcesoriów do palenia.

źródło: szczecinek.policja.gov.pl

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl