Kategorie
YouTube

LED do uprawy SPIDER FARMER SE7000 [WIDEO]

Potrzebujesz dobrego oświetlenia do swojego namiotu? Na naszym kanale właśnie pojawił się unboxing lampy Spider Farmer SE7000. Sprawdź czy jest to sprzęt dla ciebie!

Lampa Spider Farmer SE7000

Spider Farmer SE7000 to 730 watowa lampa, która posiada 2688 sztuk diod ledowych, wyprodukowanych przez firmę Samsung. Sterownik umożliwia jednoczesne podłączenie do, aż 15 paneli, którymi później można zarządzać z jednego urządzenia. Przez to lampa jest bardzo uniwersalna. Idealnie nadaje się zarówno do na namiotu jak i do stworzenia infrastruktury na mniejszej hali.

Spider FARMER SE
Fot. spiderfarmer.eu

Tuż po otwarciu pudełka mniej doświadczeni growerzy, którzy zakupili ten sprzęt mogą być w lekkiej konsternacji. Lampa Spider Farmer SE7000 nie przychodzi w jednym, gotowym panelu. Trzeba ją samemu złożyć. Nie jest to skomplikowane, montaż poszczególnych elementów jest bardzo intuicyjny. Oczywiście producent w zestawie załącza instrukcję obsługi. Jednak to, że nie lampa Spider Farmer SE7000 nie jest jednym, zwartym elementem daje nam również sporo możliwości. Dla przykładu: kiedy jeden element się zniszczy a będzie to czas po zakończeniu gwarancji, można wymienić tylko ten konkretny element, a nie cały sprzęt. Jest to wygodne i oszczędne.

Jeżeli jesteście zainteresowani kupnem lampy Spider Farmer SE7000 to możecie to zrobić tutaj.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl