Kategorie
Medyczna Marihuana

Która medyczna marihuana jest najlepsza? Mgr farm. Bartłomiej Zalewa aka Konopny Farmaceuta | Odc.1 [WIDEO]

Która medyczna marihuana jest najlepsza? Nad tym zastanawia się wielu pacjentów. Jednak czy można to w ogóle tak klasyfikować? Na to pytanie i na wiele innych postanowił nam odpowiedzieć Bartłomiej Zalewa – czyli Konopny Farmaceuta. Pierwszy odcinek z serii już pojawił się na naszym kanale!

Wszystko co musisz wiedzieć o medycznej marihuanie – rozmowa z Konopnym Farmaceutą

Pacjenci medycznej marihuany często poszukują odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań. Bardzo dobrą skarbnicą wiedzy są tematyczne grupy na Facebooku. Tam często udzielają się lekarze czy inni specjaliści z zakresu terapii medyczniakiem.

W związku z licznymi pytaniami, które spływały do naszej redakcji postanowiliśmy nagrać kilka odcinków z Bartłomiejem Zalewą, którego możecie kojarzyć jako Konopnego Farmaceutę. Bartłomiej to gość, który ma naprawdę ogromną wiedzę na temat suszu medycznego i terapii ziołem. Mało jest takich specjalistów jak on w naszym kraju.

W pierwszym odcinku podacstu porozmawialiśmy m.in na temat tego która medyczna marihuana jest najlepsza i czy można w ogóle takie pytanie zadawać. Pytania które pojawiły się w pierwszym odcinku, zadali użytkownicy aplikacji ROLLMOPS. Tam bardzo często komunikujemy, że przeprowadzamy wywiad/rozmowę z ciekawym gościem i zbieramy pytania od widzów. Także jeżeli jeszcze nie macie naszej apki to link do jej pobrania zostawiamy tutaj.

Jeżeli chcesz rozpocząć terapię medyczną marihuaną i szukasz informacji na ten temat to sprawdź naszą zakładkę KLINIKI KONOPNE. Znajdziesz tam listę sprawdzonych przez nas placówek, w których uzyskasz profesjonalną pomoc.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl