Kategorie
Medyczna Marihuana

Konopny Farmaceuta otworzył własny kanał na YouTube!

Dobrze znany wszystkim pacjentom medycznej marihuany – Konopny Farmaceuta w końcu otworzył własny kanał na YouTtube. W sieci pojawił się już pierwszy odcinek jego programu.

Konopny Farmaceuta na YouTube

Mgr farm. Bartłomiej Zalewa to znany w naszym środowisku Konopny Farmaceuta. Bartek na co dzień pracuje w aptece i zajmuje się szkoleniem lekarzy i farmaceutów z zakresu wiedzy na temat medycznej marihuany.

Na naszym kanale nie raz pojawiał się w roli eksperta. Ma bardzo dużą wiedzę na temat zastosowania konopi w medycynie i chętnie się nią dzieli. Na co dzień możecie go spotkać w Katowicach, gdzie prowadzi liczne konsultacje. Jednak w końcu po długich namowach otworzył własny kanał na platformie YouTube. Dzięki temu każdy zainteresowany będzie mógł dotrzeć do informacji, które Konopny Farmaceuta często wypuszcza jako pierwszy w Polsce.

Na kanale Bartka już pojawił się pierwszy film, z którego dowiesz się jak uzyskać receptę na medyczną marihuanę. Jest to bardzo przydatny materiał, zwłaszcza dla osób które wcześniej nie miały kontaktu z konopiami, nawet w formie rekreacyjnej.

Jeżeli chcesz rozpocząć terapię medycznymi konopiami to sprawdź naszą zakładkę KLINIKI KONOPNE. Znajdziesz tam specjalistów z takich klinik jak np. Green Doctor, którzy umiejętnie poprowadzą twoją terapię.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl