Kategorie
YouTube

KAMIZELKI KULOODPORNE Z MARIHUANY, KTÓRA Z GRZYBAMI POKONAŁA RAKA! [WIDEO]

Na YouTube wjechał właśnie najnowszy odcinek WeedWeeka. Słyszeliście, że w Ukrainie będą produkowane kamizelki kuloodporne z marihuany? Jak konopie i psylocybinia wpłynęły na osobę chorą na nowotwór piersi? Jeżeli tego nie wiecie to dowiecie się z tego wideo!

Nowy WeedWeek – czyli garść informacji ze świata i okolic!

W najnowszym WeedWeeku kolejny raz usłyszycie porcje najlepszych informacji ze świata! Czy wiedzieliście, że w Ukrainie będą produkowane kamizelki kuloodporne z konopi? To nie jest jedyna ciekawostka, której dowiecie się z tego materiału!

Mops poruszył temat wpływu konopi i psylocybiny na neutralizację nowotworu piersi. 49-letnia kobieta, która zachorowała na tą wykańczającą chorobę stosowała grzyby i konopie, a lekarze byli zaskoczeni jej rezultatami.

Oprócz tego usłyszycie o zamiarach legalizacji marihuany w Australii i o uderzającej w niektórych sportowców decyzji międzynarodowej organizacji antydopingowej WADA.

Jeżeli szukacie najlepszych produktów konopnych to koniecznie musicie sprawdzić asortyment sklepu ROLLMOPS. Znajdziecie tam susze i olejki CBD, waporyzatory i sporo akcesoriów do palenia.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl