Kategorie
Waporyzacja

Jaki dyskretny waporyzator wybrać?

Dyskretny waporyzator – na tym często zależy użytkownikom konopi. Jaki sprzęt najlepiej wybrać jeżeli zależy nam na dyskrecji?

Dlaczego użytkownikom konopi zależy na dyskrecji?

Miłośnicy konopi często muszą bardzo dbać o dyskrecję. Nie każdy chce się obnosić z tym, że lubi bądź nawet musi – przez względy zdrowotne spożywać konopie. Wśród użytkowników marihuany znajdują się osoby takie jak muzycy czy malarze, którym kojarzenie ich z konopiami w ogóle nie przeszkadza a nawet czasami pomaga. Jednak są też nauczyciele, biznesmeni czy nawet politycy, którym jakiekolwiek skojarzenie ich osoby z konopiami może poważnie zaszkodzić. Właśnie takie osoby bardzo często szukają dyskretnego waporyzatora. Czy taki sprzęt istnieje?

Dyskretny waporyzator – czyli właściwie jaki?

Jeżeli szukamy waporyzatora, który pozwoli nam zachować dyskrecję to przede wszystkim musimy patrzeć na jego rozmiar. Najlepiej gdyby zmieścił się w dłoni i możliwie szybko będziemy go mogli schować w kieszeń spodni czy kurtki. Taki waporyzator nie może mieć ogromnej komory i dużej baterii, gdyż naturalnie jego wymiary będą wtedy mało dyskretne. Dyskretny waporyzator musi być także cichy. Nie może wydawać głośnych dźwięków. Bardzo ważny jest też wygląd wapka. Dobrze jeżeli wasz sprzęt będzie przypominał po prostu e-papierosa lub powerbank. I tu nasuwa się pytanie, jaki waportyzator wybrać?

aplikacja rollmops

Jakie dyskretne waporyzatory polecamy?

Waporyzatory, które wam polecamy według naszej opinii pracują cicho, są małych rozmiarów i wyglądają dość niepozornie. Dlatego też powinny spełnić wasze wymogi.

Waporyzator Flowermate Slick to sprzęt, który w ogóle nie powinien wzbudzić podejrzeń w miejscach publicznych. Jest to spowodowane tym, że wygląda jak zwykły e-papieros. Gdy będziecie za jego pomocą dostarczać kannabinoidy do ciała to większość osób pomyśli, że palicie zwykły liquid zawierający nikotynę. Oczywiście w produkowanej parze będzie czuć charakterystyczny konopny zapach, ale w najniższym trybie grzania ten waporyzator nie produkuje zbyt dużo pary – jednocześnie cały czas będziecie mogli odczuć działanie konopi.

dyskretny waporyzaotr flowermate slick
Waporyzator Flowermate Slick

Kolejną ciekawą opcją jest Flowermate Cap. To waporyzator o wymiarach 90 x 29 x 18 mm więc z łatwością zmieścimy go w dłoni i bez problemu szybko schowamy do kieszeni. Jego cena to zaledwie 299zł a jakość wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie. Jedynym zastrzeżeniem może być możliwość pracy jedynie w trzech trybach. Dla niektórych ważne jest samodzielne ustawienie temperatury waporyzacji.

dyskretny waporyzator flowermate cap
Waporyzator Flowermate Cap dostępny jest w trzech kolorach

Jeżeli szukacie droższego sprzętu z troszkę wyższej półki a zależy wam na dyskrecji to możemy polecić DaVinci MIQRO. Jest to naprawdę bardzo dobry sprzęt, który zapewnia waporyzację na najwyższym poziomie a jednocześnie pozostaje dyskretny. Wyglądem przypomina powerbank. Jego wymiary to jedynie 80 x 34 x 23 mm. Ten waporyzator posiada cztery tryby pracy z inteligentnym dostosowaniem temperatury podgrzewania oraz spory wachlarz dodatkowego wyposażenia. Z czystym sumieniem możemy go polecić.

Waporyzaotr DaVinci MIQRO

Dyskretna waporyzacja to dla niektórych z was bardzo ważna rzecz więc mamy nadzieję, że tym artykułem trochę wam pomogliśmy. Wszystkie wyżej wymienione waporyzatory dostępne są w sklepie Rollmops. Z kodem WEEDWEEK10 dostaniecie podczas zakupów w Rollmopsie 10% zniżki. Milej waporyzacji!

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *