Kategorie
YouTube

JAK (nie) ROBIĆ DABÓW [WIDEO 18+]

Ostatnio w naszym archiwum znaleźliśmy wiele ciekawych materiałów, a w nich materiał z tego jak Mops pierwszy raz uczył się jak robić daby. Jak oceniacie jego skillsy?

Jak (nie) robić dabów?

Czym są daby i do czego służą? Daby – czyli z języka angielskiego Dabs, to koncentraty o wysokiej zawartości kannabinoidów. Powstają po przez wydobycie z materiału roślinnego tego co jest w nim najcenniejsze. W przypadku tego wideo Mops robił daby przy użyciu gorącej prasy, która za pomocą swojej siły ucisku oraz ciepła prasuje materiał roślinny i wyciska z niego żywicę. Daby zawierające wysokie ilości THC mają najczęściej jasno złoty kolor, przypominający miód.

W tym przypadku Mops zajął się prasowaniem w pełni legalnego suszu CBD – dlatego kolor tego dabu nie był aż tak bardzo przypominający Daby z USA czy Hiszpanii.

daby
Mops podczas robienia dabów

Dlaczego daby zyskują tak wielu zwolenników?

Po pierwsze – wysoka ilość kannabinoidów. Daby z krajów, w których rekreacyjna marihuana jest legalna mają w sobie naprawdę dużo THC. Oprócz tego szybkość działania jest o wiele lepsza. Po zwapowaniu daba, pierwsze efekty działania można odczuć już po kilku minutach. Jednak w tym przypadku trzeba być bardzo ostrożnym. Przedawkowanie daba jest o wiele prostsze, niż klasycznego suszu.

Co ciekawe w tym odcinku pojawił się także Tobiasz z kanału TM Vlog. Także jeżeli śledzicie jego filmy, to ten materiał na pewno was zainteresuje.

Jeżeli szukacie najlepszych produktów konopnych to wbijajcie do sklepu ROLLMOPS. Znajdziecie tam susz i olejki CBD, wiele waporyzatorów oraz akcesoria do palenia.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl