Kategorie
Kronika Kryminalna

Inowrocław: 35-latek odpowie za uprawę marihuany

35-latek z Inowrocławia odpowie za uprawę i posiadanie marihuany. Jak doszło do zatrzymania mężczyzny?

35-letni grower z Inowrocławia

Policjanci z Inowrocławia uzyskali informację, że pewien 35-letni mieszkaniec ich miasta może w swoim domu prowadzić uprawę marihuany. Szybko namierzyli jego miejsce zamieszkania i od razu postanowili zweryfikować tę informację.

Na miejscu pojawili się funkcjonariusze kryminalni z wydziału ds. zwalczania przestępstw narkotykowych. To właśnie oni zapukali do mężczyzny.

uprawę marihuany
Rośliny które funkcjonariusze Policji znaleźli u 35-latka w mieszkaniu

Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli 17 krzaków konopi indyjskich oraz około 660g suszu. Policyjne testery potwierdziły, że jest to susz, który zawiera THC. Nie jest to nic dziwnego, pewnie wykazałyby to nawet w zwykłym susz konopi włóknistych. Jednak finalnie specjaliści z policyjnego laboratorium potwierdzili, że była to marihuana.

Na podstawie zatrzymanych materiałów dowodowych 35-latek z Inowrocławia został zatrzymany. Prokurator zatrzymał go w areszcie na najbliższe 3 miesiące. Zgodnie z polskim prawem grozi mu do 10 lat więzienia.

Jeżeli szukasz legalnych produktów konopnych to sprawdź asortyment sklepu ROLLMOPS. Znajdziesz tam olejki i susze CBD, najlepsze waporyzatory oraz akcesoria do palenia.

źródło: inowroclaw.policja.gov.pl

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl