Kategorie
YouTube

Grzyby to nowe CBD! Detox Mopsa i wiadomości ze świata [WIDEO]

Na naszym kanale pojawił się nowy film! Z niego dowiecie się dlaczego grzyby to nowe CBD, Mops opowie o swoim detoxie. Usłyszycie również najnowsze wiadomości z całego zielonego świata.

Nowy weedweek już na YouTube

Ostatnie tygodnie obfitowały w potężną dawkę newsów ze świata konopi. W najnowszym materiale na naszym kanale usłyszycie o sprzedaży firmy HemPoland. Nowy właściciel zapłacił za wszystkie akcje tego przedsiębiorstwa 1,2 milona dolarów kwnadyjskich! W kronice kryminalnej Mops opowiedział o ostatnim zatrzymaniu z powiatu sejneńskiego. Policja wyceniła zatrzymany towar na ponad 1 000 000 złotych.

Jednak nie samymi konopiami człowiek żyje. W tym filmie poruszyliśmy również temat konferencji „Nauka Psychodeliczna”. Dlaczego grzyby to nowe CBD? Tego dowiecie się z naszego materiału!

Newsy zza granicy dotyczą sytuacji konopnej w Czechach. Tamtejsi politycy chcą zalegalizować rekreacyjną marihuanę! Według nich model, w który ogranicza się dostęp do konopi po prostu się nie sprawdził i legalizacja jest jedynym konkretnym wyjściem z tej sytuacji. Kolejny temat z tego działu jaki poruszyliśmy to kłopoty firm farmaceutycznych w USA. Czy zdajecie sobie jak duże pieniądze traci Big Pharma na legalizacji zioła w USA? Jeżeli nie to z najnowszego weedweeka się dowiecie!

Najlepsze produkty konopne i akcesoria do paleni oraz waporyzacji znajdziecie w sklepie ROLLMOPS. Zachęcamy również do sprawdzanie outletu, gdzie regularnie pojawiają się naprawdę ciekawe okazje!

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl