Kategorie
Uprawa

GROW VLOG Z HOLANDII. Ledy Spider Farmer SE7000 w namiocie S01E01 [WIDEO]

Jakiś czas temu na naszym kanale mogliście zobaczyć unboxing lamy od firmy Spider Farmer. Postanowiliśmy wysłać ją na testy do Holandii. Jak się spisała? Czy nasz zaprzyjaźniony grower jest zadowolony? Tego dowiecie się z materiału!

Grow vlog z Holandii – testujemy lampę Spider Farmer SE7000

Eloczterydwazero. Kilka tygodni temu na naszym kanale pojawił się film z unboxingiem lampy Spider Farmer SE7000. Generalnie współprace z firmami od lap bywają dość ciężkie. Dlaczego? Dlatego, że większość z nich chce najlepiej filmu z uprawy. Ich przedstawiciele bardzo często nie zdają sobie sprawy z regulacji prawnych, które występują w danym kraju. Niestety – my w Polsce nie możemy uprawiać konopi indyjskich, dlatego teoretycznie pozostaje nam nagrywanie samego unboxingu. Jednak dzięki naszym kontaktom udało nam się ogarnąć zdolnego growera, który nie wstydzi się kamery i postanowił nagrywać dla nas Grow Vlog z Holandii i testować lampy Spider Farmer.

Nasz wcześniejszy unboxing lampy od Spider Farmer

W debiutanckim odcinku pokazał kilka pierwszych tygodni z życia roślinek. Jest to dla nas naprawdę mega sprawa bo wiemy, że nasz kanał obserwuje sporo osób, które są zainteresowane tematami grow, a tych tematów jak dotąd brakowało. Oczywiście mieliśmy rozmowy ze znakomitymi ogrodnikami, takimi jak np. Przemek Zawadzki, ale wiemy że jesteście zainteresowani szczegółowymi sprawozdaniami z uprawy. Tak więc mamy nadzieję, że ta seria was zadowoli!

Jeżeli szukacie jakościowych nawozów do waszych roślin to wpadajcie na stronę Hemp.pl. Znajdziecie tam nawozy firmy Hesi. Są to produkty polecane przez wielu doświadczonych growerów, także na pewno was zadowolą!

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl