Kategorie
Medyczna Marihuana

Ekstrakty i oleje z medycznej marihuany – Konopny Farmaceuta | Odc.2 [WIDEO]

Na kanale Siwy Brokuł pojawił się kolejny odcinek serii eksperckiej z Konopnym Farmaceutą. Tym razem głównym tematem były ekstrakty i oleje z medycznej marihuany.

Czy w Polsce można robić ekstrakty i oleje z medycznej marihuany?

Konopie do użytku medycznego zostały zalegalizowane w Polsce ponad 5 lat temu. Od tamtego czasu pojawia się wiele informacji na temat tego leku. Wiele osób bardzo często pyta o to czy można robić ekstrakty i oleje z medycznej marihuany. Czy takie produkty da się kupić w aptekach. Jest to oczywiście wypadkową dużej popularności olejków CBD. Większość – zwłaszcza starszych pacjentów przyzwyczaiło się do spożywania tego typu produktów, to potwierdzają również badania przeprowadzone przez Kombinat Konopny.

Pierwszy odcinek eksperckiej serii z Konopnym Farmaceutą

Właśnie dlatego razem z Konopnym Farmaceutą postanowiliśmy dokładnie przerobić ten temat. Bartłomiej Zalewa to chyba najbardziej kompetentna osoba, która może się wypowiadać o dostępności marihuany w aptekach. Tak więc zdecydowaliśmy się na to, że opowie również o tym czy susz medycznej marihuany można przetwarzać i w jaki sposób to robić.

Jeżeli chcesz rozpocząć terapię medyczną marihuaną to koniecznie sprawdź naszą zakładkę Kliniki Konopne. Znajdziesz tam specjalistów z takich placówek jak np. Green Doctor, którzy umiejętnie poprowadzą twoją terapię.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl