Kategorie
Zdrowie

Drinki z GreenOutem: Shake Bananowy

Postanowiliśmy podzielić się z wami ciekawymi sposobami na wykorzystanie olejków GreenOut w kuchni. Dzisiaj możecie zapoznać się z przepisem na Shake Bananowy z dodatkiem olejku od firmy Dutch Therapy. Co dokładnie jest potrzebne do przyrządzenia tego koktajlu?

Shake Bananowy – składniki

GreenOut to świetny dodatek do drinków. W te upalne, letnie dni przygotowaliśmy przepis na orzeźwiajacy shake bananowy. Niestety, nie jest to shake z tych „fit”. Jest to bomba kaloryczna, dla osób lubiących spore ilości węglowodanów. Jakie składniki są potrzebne, do przygotowania tego drinka?

  • Olejek GreenOut
  • 300ml mleka
  • 125ml wody
  • 100ml mleczka kokosowego
  • 100ml lodów
  • 2 banany
  • 5 truskawek
  • 1/3 gorzkiej czekolady

Ilość wyżej wymienionych składników przewidziana jest na porcje dla dwóch osób.

Przygotowanie drinka z GreenOutem

Na samym początku zblenduj truskawki z 25ml wody, aby ich konsystencja przypominała jogurt. Tak przygotowane truskawki przelej do foremki na lód i odstaw na kilka godzin do zamrażarki. Jeżeli zobaczysz, że truskawki są już odpowiednio zmrożone i przypominają kostki lodu to znaczy, że możesz przejść do następnego etapu.

Do blendera/miksera włóż posiekane banany, wlej mleko oraz resztę wody. Całość porządnie zmiksuj, tak aby w naczyniu nie znajdowały się duże części banana i przelej do innego naczynia. Następnie za pomocą tego samego sprzętu ubij mleczko kokosowe. Jego konsystencja ma przypominać bitą śmietanę.

W tym momencie Shake bananowy z GreenOutem jest już prawie gotowy. Wystarczy, że do wysokiej szklanki wlejesz zmiksowanego banana z mlekiem i wodą, dodasz dwie łyżki lodów i 3 kostki truskawek. Całość wypełnisz ubitym mleczkiem kokosowym i przyozdobisz startą gorzką czekoladą. Na samym końcu dodaj olejek GreenOut, oczywiście najlepiej w takiej ilości jaką proponuje producent. Jednak wiadomo, że każdy z nas ma inaczej zbudowaną tolerancję na kannabinoidy.

Firma Dutch Therapy stworzyła bardzo dobry produkt, który na rozmaite sposoby można wykorzystać w kuchni. Jednak pamiętaj, że kannabinoidy dostarczane za pomocą jedzenia działają o wiele mocniej niż te dostarczane za pomocą jointa czy waporyzatora. W związku z tym, nie zaleca się przekraczania dawki proponowanej przez producenta. Jeżeli chcesz spróbować suplementacji GreenOutem to tutaj znajdziesz link do sklepu, w którym możesz nabyć ten produkt.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl