Kategorie
YouTube

CZY “WEJDĄ” W MEDYCZNĄ? KIEDY ZWRÓCI SIĘ MOJA INWESTYCJA? | Maciek Kowalski Kombinat Konopny [WIDEO]

W ostatnim odcinku na kanale Siwy Brokuł, gościem Mopsa był właściciel Kombinatu Konopnego – Maciek Kowalski. Czy jego firma zdecyduje się wejść na rynek medycznej marihuany? Jakie ma plany na przyszłość? Kiedy możemy spodziewać się podboju branży odzieżowej? Odpowiedzi na te pytana usłyszysz w najnowszym materiale!

Kombinat Konopny – wszystko co musisz wiedzieć o rozwoju jedynej z największych firm w polskim biznesie konopnym

Gościem ostatniego odcinka na kanale Siwy Brokuł był Maciek Kowalski – pomysłodawca i założyciel Kombinatu Konopnego. Jest to jedna z największych firm konopnych w Polsce. Od lat wyznaczają trendy w tym biznesie.

Ostatnio znów zrobiło się głośno na temat przedsiębiorstwa emerytowanego aktywisty (sam tak o sobie mówi). Wszystko za sprawą nowych produktów – suplementów na bazie grzybów, oraz zbiórki crowdfundingowej, która odbędzie się już 14 lutego. W walentynki kolejny raz będzie można zainwestować swoje pieniążki w Kombinat Konopny.

Maciek Kowalski opowiedział Mopsowi na temat rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Kombinat Konopny już niedługo może stać się pierwsza polską firmą, która na dużą skalę będzie produkować odzież z włókna konopnego w Polsce. Jeżeli tak się stanie to może być to naprawdę spora rewolucja na rynku odzieżowym.

Oprócz tego tematu z rozmowy dowiedzieliśmy się również, że Kombinat Konopny codziennie dostaje zapytana w sprawie zakupu marihuany… Tak! Gdybyśmy mieli w Polsce NORMALNE prawo to takie firmy jak przedsiębiorstwo Maćka Kowalskiego na luzie mogłyby sprzedawać zioło, zarówno uprawiane w Polsce, jak i zagraniczne. Sam szef KK mówi o tym, że ofert nie brakuje, jednak klimat polityczny mocno nam jeszcze nie sprzyja. Chociaż być może przy obecnych warunkach jest szansa na wejście w medyczną marihuanę. Jednak czy to interesuje Kombinat Konopny? Tego dowiesz się z naszego materiału!

Jeżeli zastanawiasz się nad zainwestowaniem w firmę Maćka Kowalskiego to koniecznie sprawdź kiedy i w jaki sposób można to zrobić. Wszystkie informacje na ten temat przeczytasz tutaj.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl