Kategorie
YouTube

Czy stężenie 1% THC robi różnicę? Relacja z targów Konopex w Ostrawie [WIDEO]

Zastanawiacie się czy stężenie 1% THC w konopiach włóknistych robi różnicę? Jeżeli tak to idealnie trafiliście! Postanowiliśmy to sprawdzić na targach Konopex w czeskiej Ostrawie.

Targi Konopex w Ostravie

Na początku tego roku władze Czech zdecydowały się podwyższyć limit THC w konopiach włóknistych. Była to dość przełomowa sprawa, ale czy faktycznie stężenie 1% robi tak dużą różnicę?

Postanowiliśmy to sprawdzić. W związku z tym Mops wybrał się na targi Konopex w Ostrawie. Jest to zaledwie 80km od Zabrza więc była to idealna okazja, by zapytać się czeskich przedsiębiorców o tą zmianę przepisów.

Z naszego punktu widzenia możemy od razu stwierdzić, że wprowadzenie 1% THC w konopiach włóknistych odciążyłoby rolników i przedsiębiorców od wielu obaw. Jednoprocentowy susz nie ma praktycznie żadnego działania psychoaktywnego a pozwala uprawiać kwiaty, które wyglądem i zapachem nie odbiegają od strainów zza oceanu.

Co na temat tej sytuacji mają do powiedzenia mieszkańcy Czech? Jak oni interpretują własne prawo? Tego dowiecie się z naszego najnowszego materiału!

Jeżeli szukacie wydajnych nawozów w bardzo dobrych cenach to polecamy produkty Hesi. Jest to firma, która na rynku istnieje od 26 lat a ich nawozy w Polsce możecie dostać na stronie Hemp.pl

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl