Kategorie
Nasiona Marihuany YouTube

CZY ERO MA DOBRE ZIOŁO ?! Przyłapaliśmy go NA ROBOCIE [WIDEO]

Jakiś czas temu warszawski raper Ero wypuścił własne nasiona marihuany. Serum TangiEro – bo tak nazywają się pestki to połączenie dwóch odmian. Udało nam się spotkać z Erosem i porozmawiać dlaczego tak w ogóle zdecydował się wypuścić nasiona sygnowane własną kswyką.

Serum TangiEro x PanPestka

Polscy raperzy wchodzą w biznes konopny. Większość z nich wypuszcza swoje susze CBD, jednak wśród hiphopowców znajdziemy także bardziej hardkorowych graczy, którzy wypuszczają swoje kolekcjonerskie nasiona marihuany. Tę modę zapoczątkował Włodi ze swoim Włodi Haze. Zaraz po nim do grona raperów, którzy posiadają swoją odmianę dołączył Ero z legendarnej ekipy BC/JWP.

Odmiana Serum TangiEro uprawiana poza granicami Polski. Foto: Paweł “Teone” Leśniański 

Eros podjął współpracę z Pan Pestka Crew, której efektem są nasiona Serum TangiEro. Jest to połączenia California Orange Skunk z Chocolope. Jak możemy przeczytać na stronie panpestka.pl to mocna i energetyczna odmiana z przewagą genów Sativy. Dominuje w niej aromat mandarynek, ale wyczuwalne są także inne cytrusy oraz lekkie nuty czekolady.

Odmiana Serum TangiEro uprawiana poza granicami Polski. Foto: Paweł “Teone” Leśniański 

W medycznym zastosowaniu Serum TangiEro sprawdzi się na polepszenie apetytu. Ma także spore działanie przeciwbólowe. Growerzy, którzy testowali tę odmianę mówią, że nietrenowane rośliny rosną do 180cm, a trenowane dobrze się krzewią i osiągają wynik do 150cm.

Nasiona Ero możecie kupić w sklepie Pan Pestka. Za 6 sztuk Serum TangiEro trzeba zapłacić 99zł.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl