Kategorie
Recenzje

Bomb Qube XL – nowe bongo od 420Vape

Akcesoria do waporyzacji od firmy 420Vape zdobyły uznanie wielu miłośników konopi. Tym razem na rynku pojawił się najnowszy filtr wodny – Bomb Qube XL. Czy okaże się kolejnym hitem?

Filtry wodne od firmy 420Vape

Firma 420Vape weszła ze sporym hukiem na polski rynek. Ich produkty możecie zakupić we wszystkich najlepszych sklepach konopnych. W asortymencie posiadają chyba wszystkie możliwe akcesoria do waporyzacji.

Według mnie najważniejszymi produktami z ich oferty są filtry wodne. Wcześniej na naszym rynku nie było zbyt wiele bongosów wyprodukowanych stricte pod waporyzatory. Teraz – głównie przez 420Vape jest ich cała masa.

W sklepie ROLLMOPS oprócz bubblerów, największą popularnością wśród klientów cieszyło się bongo Bomb Globe. Klika miesięcy temu producenci wprowadzili mega upgrade do tego sprzętu – klatkę. Dzięki temu bongo jest zabezpieczone przed jakimiś ewentualnymi uszkodzeniami (oczywiście nie ma stuprocentowej gwarancji).

Johnny Cage do Bomb Globe XL fot. vaporshop.pl

420Vape prezentuje nowe bongo – Bomb Qube XL

Bomb Qube XL to kolejne bongo, które wprowadziła na rynek firma 420Vape. Jest wykonane z borokrzemowego szkła i posiada 14,5 mm szlif. Tym razem producenci zdecydowali się na kształt sześcianu, przypominający kostkę do gry. Bomb Qube XL umożliwia zarówno podłączenie waporyzatora za pomocą odpowiedniej przejściówki (lub bezpośrednio, gdy ustnik pasuje do wejścia 14,5mm), jak i palenie z klasycznego cybucha.

Bomb Qube XL od 420Vape fot. vaporshop.pl

Co ciekawe producenci zdecydowali się wyprodukować filtr wodny, który mogą używać dwie osoby na raz. Wyposażyli Bomb Qube XL w dyfuzor typu showerhead, turbo i dwa wejścia na ustnik. W zestawie oprócz tego znajdziemy również: gumową rurkę, 2 zatyczki o szlifie 14,5mm, łącznik kolankowy oraz szklany ustnik.

Filtr wodny Bomb Qube XL i inne produkty od firmy 420Vape znajdziecie w sklepie ROLLMOPS. Oprócz tego w asortymencie sklepu dostępne są olejki i susze CBD oraz akcesoria do palenia.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl