Kategorie
Kronika Kryminalna

Alberto zatrzymany za posiadanie medycznej marihuany [WIDEO]

Policja aresztowała czołowego rapera wytwórni GM2L – Alberto. Artysta na swoim Instagramie poinformował, że został zatrzymany za posiadanie medycznej marihuany.

Alberto zatrzymany za medyczną marihuanę

Wczoraj wieczorem Alberto – raper wytwórni GM2L, której szefem jest Malik Montana, wrzucił na swoje sociale filmik, na którym funkcjonariusze policji przeszukują jego samochód.

To jest pies śledczy, on szuka tu narkotyków w moim samochodzie. Ciekawe czy coś znajdzie. Dzisiaj chyba nic, hehe

Alberto, GM2L

Niestety, ale po tym filmiku konto Instagramowe Alberto ucichło. Jak się mogliśmy domyślać, raper został zatrzymany przez policjantów. Dziś z samego rana poinformował swoich fanów, że ostatnią noc spędził w areszcie. Został zatrzymany za posiadanie medycznej marihuany.

Dopiero odpuściłem komisariat policji. Będzie grubsza sprawa, ponieważ wszystko było nie tak jak trzeba. Policjanci musieli uwalić mnie na glebę, nawet nie stawiałem oporu za to, że miałem leczniczą marihuanę. Za to, że miałem na to papiery. Wszystko miałem, ale musieli mnie upi***olić. Dlaczego? Bo są niekompetentni i uprzedzeni do takich osób jak ja. Ja im tego nie odpuszczę, będę z nimi jechał.

Alberto, GM2L

Niestety nie znamy większych szczegółów akcji. Nie wiemy czy raper miał susz w oryginalnym opakowaniu. Jednak Alberto w swojej wypowiedzi podkreślił, że posiadał przy sobie wszystkie potrzebne dokumenty. Sprawa wydaje się być rozwojowa, bo artysta powiedział, że tego tak nie zostawi, a jego adwokat już zabiera się do pracy.

Jeżeli szukacie najlepszych produktów konopnych to wpadajcie do sklepu ROLLMOPS. Znajdziecie tam susze, oleje CBD i wiele akcesoriów do palenia.

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl