Kategorie
Recenzje

420Vape – akcesoria dla fanów waporyzacji

Jeżeli uwielbiacie waporyzację i szukacie akcesoriów do swoich waporyzatrów to koniecznie musicie sprawdzić produkty od firmy 420Vape. Co znajdziecie w ich ofercie?

420Vape – wszystko dla fanów waporyzacji

Waporyzacja to jedena z najpopularniejszych metod konsumpcji konopi w ostatnich latach. Dlaczego ta forma przyciąga tak wiele osób? Przede wszystkim jest o wiele zdrowsza i wydajniejsza od tradycyjnego palenia. Dzięki temu zyskuje aprobatę zarówno wśród pacjentów medycznej marihuany, jak i wśród użytkowników rekreacyjnych.

Waporyzacja to również ogromna zajawkach dla wszystkich gadżeciarzy. Firmy takie jak np. DynaVap wypuszczają naprawdę sporo akcesoriów do swoich wapków. Jednak na polskim rynku jeszcze nie dawno brakowało dodatków dla użytkowników waporyzatorów. Na całe szczęście pojawiła się firma 420Vape, która w swojej ofercie ma masę akcesoriów dla wszystkich miłośników waporyzacji.

Co ciekawego znajdziecie w ich ofercie?

Produkty 420Vape charakteryzują się wysoką jakością i przystępnymi cenami. Jednak najważniejszy jest volumen ich oferty. W sklepie Vaporshop (tam znajdziecie te produkty) znajdziecie dosłownie wszystkie możliwe akcesoria do waporyzacji od firmy 420Vape. Z czym miałem do czynienia i co mogę wam śmiało polecić?

Szkło

Bomb Globe Turbo XL 

Bonga do waporyzatorów – przetestowałem już kilka wazonów od tej firmy i mogę je wam bez wahania polecić. Większość z nich ma standardowy szlif 14,5mm, pasujący do wszystkich wapków od DynaVap. Filtracja wodna zyskuje na popularności więc polecam wam się zapoznać z ofertą 420Vape, w której znajdziecie kilka naprawdę ciekawych bongów.

Bubbler 420VAPE do waporyzatora Fenix Mini, Titanium z dyfuzorem

Bubblery – ten sprzęt może odmienić wasze zdanie o waporyzacji. Oczywiście na plus. Nie każdy ma możliwość, by wszędzie zabrać bongo. Właśnie dlatego ktoś mądry wymyślił bubblery. Działają bardzo podobnie, tylko są o wiele bardziej poręczne. W ofercie 420Vape znajdziecie kilka bubblerów z kategorii ”must have”.

Elektronika

CLICKER 420VAPE – Przenośna Grzałka nIndukcyjna

Clicker – to przenośna, elektroniczna grzałka do waporyzatorów manualnych. Szczerze mówiąc ten sprzęt bardzo ułatwił mi życie. Każdy kto posiada waporyzator od firmy DynaVap powinien wypróbować Clickera. Jest to bardzo wydajny sprzęt. Producent podaje, że żywotność baterii to około 30-40 klików na jednym naładowaniu, i z własnego doświadczenia mogę to potwierdzić. Jeżeli zależy wam na wyciśnięciu z suszu jak największej ilości dobra to musicie sprawdzić ten sprzęt.

Inne

Pokrowiec 420VAPE z aktywnym węglem na waporyzator

Saszetki bezzapachowe – jeżeli kiedykolwiek martwiliście się o to, że czuć od was charakterystyczny zapach konopi przez to, że macie przy sobie wapka lub susz, to dzięki nim będziecie mogli być spokojni. Saszetki od 420Vape wykonane są z 6-cio warstwowej tkaniny z aktywnym węglem. Dzięki temu każdy normalny człowiek nie jest w stanie wyczuć od was zioła. Ja posiadam te sakwy od kilku dobrych miesięcy i przyznam szczerze, że podróżuje mi się o wiele spokojniej, wiedząc, że cała moja walizka nie pachnie ziołem.

Green Easy Clean- Plyn do czyszczenia waporyzatora bonga szkła

Płyn do czyszczenia sprzętu – waporyzatory i bonga nie są wieczne. Jednak przez użycie płynu Green Easy Clean możecie przedłużyć ich życie. Jest to wysokoprocentowy alkohol, przystosowany do czyszczenia waporyzatorów i innych akcesoriów konopnych. Dzięki temu specyfikowi przywrócicie wasze bonga do stanu pierwotnego!

Oczywiście w tym artykule nie wymieniłem wszystkich akcesoriów do waporyzacji od 420Vape. Jeżeli jesteście ciekawi co jeszcze mają w swojej ofercie to wbijajcie tutaj. Udanych zakupów!

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl