Kategorie
Kronika Kryminalna

25-latek przyjechał na komendę z narkotykami

25-letni mieszkaniec Leszna przyjechał na komendę z narkotykami w kieszeni i aucie. Miał brać udział w przesłuchaniu. Jak zareagowali policjanci i co godzi młodemu mężczyźnie?

Mieszkaniec Leszna przyjechał na komendę z narkotykami

W ostatnią sobotę 25-letni mieszkaniec Leszna miał stawić się w lokalnym posterunku policji w celu przesłuchania. Miał być przesłuchany w charakterze sprawcy wykroczenia, i co ciekawe sam zaproponował powyższy termin spotkania.

Jak podają funkcjonariusze, podczas samej rozmowy mężczyzna był mocno zestresowany. Unikał spojrzeń, zachowywał się nerwowo. To zainteresowało policjanci – pomyśleli, że coś może być nie tak. Po przeprowadzonych czynnościach policjanci odprowadzili 25-latka do samochodu, w którym czekało niego dwóch kolegów. Jednak jego przygoda z lokalnym komisariatem nie zakończyła się w tym momencie.

przyjechał na komendę z narkotykami
Towar zabezpieczony przez funkcjonariuszy fot. policja

Funkcjonariusze zauważyli, że na samochodowej półce leży szklana lufka. Przez to nabrali podejrzeń, że mężczyźni mogą posiadać przy sobie narkotyki. W związku z tym przystąpili do przeszukania pojazdu oraz wszystkich trzech mężczyzn. Jeden z kolegów przesłuchiwanego był mocno oburzony tym faktem. Wyzywał i znieważał policjantów. Przeszukanie samochodu i mężczyzn przyniosło pozytywne (tylko dla funkcjonariuszy) rezultaty.

Mężczyźni posiadali przy sobie marihuanę i amfetaminę. Co ciekawe wcześniej przesłuchiwany 25-latek ukrywał narkotyki w portfelu, stąd policjanci domyślili się, że miał je przy sobie nawet podczas wizyty na komendzie. Cała trójka trafiła do aresztu. Grozi im do 3 lat więzienia.

Jeżeli szukasz legalnych produktów konopnych to wbijaj do sklepu ROLLMOPS. Znajdziesz tam najlepsze susze i olejki CBD, waporyzatory oraz wiele akcesoriów do palenia.

źródło: epoznan.pl

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl